Biżuteria Zakupy 

Kolczyki dla dziewczynek – w jakim wieku?

Jeśli chcesz zamówić kolczyki dla dzieci, zobacz tutaj

Mimo że część rodziców podejrzliwie spogląda na kolczyki dla dzieci, to odpowiednio przeprowadzony zabieg przekłucia uszu nie jest związany z żadnym ryzykiem. Dziewczynki uwielbiają ozdoby, zaś kolczyki będą dla nich z całą pewnością źródłem dumy. Należy również wspomnieć o mnogości projektów biżuterii dla dziewczynek – są wśród nich wersje przypominające kolczyki dla ich mam, jak i te zainspirowane postaciami z najpopularniejszych bajek. Warto zatem odrzucić obawy – jeżeli nasza córka pragnie nosić kolczyki – warto umożliwić jej to i znaleźć odpowiednie dla niej kolczyki dla dziewczynek.

Kolczyki dla dziewczynek – kiedy zacząć?

Stawiając na zakup kolczyków dla dziewczynek, należy bezwzględnie pamiętać o tym, że u małych latorośli piercing może skutkować poważnymi problemami. Przekłute uszy trudno się zabliźniają, a ich przemywanie może stać się dla dziecka bardzo bolesne. Takich trudności nie unikniemy nawet wybierając antybakteryjne kolczyki dla dziewczynek. Dlatego słusznie postąpimy zakładając je dziecku, które samo tego chce i ma skończone co najmniej siedem lat.

Kolczyki dla dziewczynek – o czym pamiętać?

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, że ciało dziecka gorzej radzi sobie z infekcjami, które wszak zawsze mogą spotkać nas przy piercingu. Z tego powodu kupując kolczyki dla dziewczynek należy postawić na kolczyki przeciwbakteryjne – na przykład te zrobione ze srebra. Przed kupnem powinniśmy również dowiedzieć się, jakie kolczyki dla dzieci znajdziemy na rynku – szczególnie wiele produktów proponują sklepy internetowe.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane treści