Biżuteria 

Kolczyki serduszka – dla dziewczynek i eleganckich kobiet

Tutaj uzyskasz więcej informacji o kolczyki srebrne serduszka

Kolczyki serca są chętnie kupowanym typem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je ubrać na każdą okazję, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są też wspaniałym pomysłem na podarunek. Jakie rodzaje kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z czego najczęściej są wytwarzane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – do szkoły oraz na wizyty w operze

Wzór serca jest częstokroć wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on punktem wyjścia do wytwarzania kolczyków tak dla pań, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serca są bardzo delikatnym dodatkiem do wielu stylizacji. Mogą występować zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest zazwyczaj wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, jedynie delikatnie akcentują naturalną urodę właścicielki. Z kolei długie kolczyki serca mogą być zastosowane do optycznego wyszczuplenia twarzy oraz wysmuklenia szyi. Tego rodzaju kolczyki zakłada się na spotkania z ukochanym, wesela bądź wielkie wyjścia i świetnie zgrywają się one z szykownymi kreacjami. Natomiast najmłodsi mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – idealny podarunek dla ukochanej osoby

W sprzedaży można kupić kolczyki serduszka wytworzone ze srebra oraz złota. Popularne są także modele pozłacane – tańsze, a jednocześnie prezentują się nader wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi, na przykład cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym czy szafirowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie ukochanej osobie, np. na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – dziewczynie, współmałżonce czy też babci, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku i miłości.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane treści