sklep jubilerski kraków, jubiler krakówBiżuteria Zakupy 

Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I choć w internecie wyszukamy niemal wszystko, nadal wiele artykułów powinno się kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa specjalisty

Kupno srebrnej broszki, łańcuszka czy pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar kupić pierścionek zaręczynowy bądź obrączki, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny albo zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego obwodu albo sporządzi nowy. Następną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej pomocy złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, pokaże współczesne nurty we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, chrztu czy urodzin.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii oraz wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także pełnią dodatkowe usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli zerwał się nam łańcuszek lub wypadł kamień z kolczyka, jubiler błyskawicznie i po mistrzowsku zreperuje go w swoim warsztacie. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał inny obwód palca, złotnik zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na pierścionku lub wisiorku podziękowania, datę, gratulacje czy też inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeśli chcemy sprezentować komuś wyjątkowy upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na sygnet czy też zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w domu posiadamy uszkodzoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Powiązane treści