Budownictwo 

Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Ciekawi Cię oferta producenta pokryć dachowych? Zajrzyj w to miejsce, żeby uzyskać więcej informacji.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powoli wypierają z rynku stosowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki betonowe i ceramiczne. Wiele plusów tych pokryć dachowych przyczyniło się do tego, że są one świetnym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz też dla inwestorów.

Blachodachówki – mniejszy ciężar na konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z wielu powodów. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachu, ale także ułatwia transport i rozładunek tych modułów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i trwa krócej w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich perfekcyjne rozłożenie zajmuje przeważnie o wiele więcej czasu. Inną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do właściwie dowolnej, także niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez trudu dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się rewelacyjnie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starymi budynkami, tym bardziej, że bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia także lepsza szczelność. Oprócz tego łatwo je doczyścić. generalnie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i spłukanie wodą, a w razie mocnych zabrudzeń jakiś preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości?

Żeby kupić nowoczesne blachodachówki wysokiej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na polskim rynku od trzech dekad działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się duży wybór paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, rozsianych na obszarze 4 województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się zwiększoną odpornością na powstawanie rys, korozję, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet stawia na kompleksową obsługę klienta, więc prócz swoich produktów dostarcza również akcesoria dachowe (m.in. folie dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych najlepszych producentów.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Powiązane treści