Dbanie o zdrowie 

W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Uzyskaj pomoc od polskiego psychologa Birmingham

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zaczęli udawać się na Wyspy. Obecnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne właściwie zanikło, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje mnóstwo problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym kraju, rodzą mnóstwo komplikacji, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje ogromny stres. Do tego nieraz pojawiają się też trudności ze znalezieniem pracy czy nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Bariera językowa, która ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Zachowania tego rodzaju bardzo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano podczas sesji będą powierzone dalej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, a także pokazuje jak nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja odbywa się po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej specjalista.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Powiązane treści