Finanse i rachunkowość 

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o automatycznej księgowości, odnajdziesz na flobo.io.

Prowadzący własne firmy bezustannie szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z serwisem mass collect banku

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych przedsiębiorstw, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują jedynie 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niezwykle wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie mają problemy z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla szkół, hoteli oraz podmiotów oferujących usługi

Zastanawiasz się czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach niepublicznych albo językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Powiązane treści