Instalacje dla przemysłu 

Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Dystrybutor silników elektrycznych - kompletną ofertę sprawdzisz pod tym linkiem.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne zastosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz silników prądu stałego wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się wyjątkową żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Powiązane treści