Instalacje dla przemysłu 

Niezbędna w każdym domu – skrzynka telekomunikacyjna

Zamów skrzynkę telekomunikacyjną na telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym domu – reguluje to polskie prawo. Na rynku znajdziemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana z solidnego metalu i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. Na rynku znajdziemy kilka najważniejszych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt, jak również wysoką temperaturę. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są kluczowe przewody – np. światłowody oraz główne przyłącza urządzeń – modemy TVK, multiswitche. Komponenty w środku skrzynki można zamontować na przykład na paski rzepowe lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed dostępem osób niepowołanych

Priorytetowym składnikiem jest także ochrona przed dostępem osób trzecich do środka szafki. Specjalistyczne zasuwy świetnie spełniają swoją rolę. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Pamiętajmy też o zachowaniu ładu w środku szafki – do tego celu wykorzystuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane treści