Ochrona i bezpieczeństwo 

Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

Tabliczki na drzwi znajdziesz na www.poniedzialek.pl/tabliczki-informacyjne-na-drzwi.

W każdym budynku znaleźć można wiele różnorakich pomieszczeń, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym odznaczają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie są stosowane?

Właściwe oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi urząd, biuro, przedszkole czy sklep – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odnalezienie pokoju, który na dany moment nas interesuje. Tak dzieje się na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku banków, biur oraz urzędów tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdujący się na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy przykładowo w urzędzie ma miejsce rotacja kadr, nazwisko na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to w konsekwencji oszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba wszak przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznakować miejsca, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są aktualnie ogromnie popularne. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz samego napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego rodzaju znaku jest więc nadzwyczaj jasny. Wspomnieć należy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się także na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Dane teleadresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Powiązane treści