Promocja Usługi 

Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Panoramy sferyczne. Rzetelną pomoc fachowca w tej dziedzinie uzyskasz tutaj

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania pomieszczeń zakładów pracy i lokali gastronomicznych. Przeważnie spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale też napotykamy je na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na profilu firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do promowania Twojej firmy? Odpowiedzi prezentujemy w dalszej części tekstu.

Czym są panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia daje wrażenie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają oglądanie nieruchomości, lokalu czy budynku poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu wykonuje się przy pomocy specjalnych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych to opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności poruszanie nim w dowolnym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonała metoda na popularyzację własnego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają szerokie możliwości przedstawienia pomieszczeń lokalu gastronomicznego, hostelu czy biura. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej interesująca oraz pomaga dokładnie poznać dane miejscem. Udostępnienie Panoram sferycznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje znacznie większym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto wykorzystać na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy biznes, który bazuje na najwyższej jakości pomieszczeniach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy nakłonić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne czy też po prostu przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym pracujemy.

Do wykonania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, wprawdzie w teorii jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, jednakże do celów reklamowych rekomenduje się wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Czemu to najlepsze rozwiązanie? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję wykonania dobrych jakościowo zdjęć, które w dodatku będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest także trudno dostępna czy droga. Fotografów polecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są tylko Ci fotografowie, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane treści