Promocja Usługi 

Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer Google. Rzetelną pomoc profesjonalisty w tej dziedzinie otrzymasz na www.fotografsv.pl.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie obowiązkowy punkt promocji marki w sieci. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje świetny sposób, by pośród sporej ilości podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na dodaniu wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy szukają konkretnych marek, ofert czy przedsiębiorstw. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma odpowiedniej prezentacji firmy, umieszczenie estetycznych fotografii, adresu www naszej strony internetowej oraz wszelkich aktualnych danych. Istnieje też inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele firm go stosuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer Google Maps – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma bardzo wiele atutów i jest skuteczną metodą na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, gdyż sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy gabinetu medycznego, dużo łatwiej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na utworzenie takiego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane treści