Sport, rekreacja, hobby Turystyka i podróże 

Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Jesteś zainteresowany pełną ofertą wypraw górskich? Nie wahaj się! Zajrzyj na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem doceniającym pewne i świetnie opracowane eskapady w gronie profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do miłośników turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem urzeczywistnić marzenia oraz sprawdzić się w ciężkich warunkach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie naturę górskiego terenu, ale także entuzjastycznie dzielą się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Pirin.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Powiązane treści