Porady i tutoriale Strony internetowe w sieci Turystyka i podróże 

Kompendium atrakcji turystycznych w Małopolsce – wszystko na jednym portalu

Najpiękniejsze miejsca w Małopolsce. Więcej na visitmalopolska.pl.

Chociaż województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, zatem czasem z trudem można odnaleźć się w ogromie wiadomości o najnowszych eventach sportowych czy kulturalnych i najciekawszych atrakcjach w Małopolsce.

Strona o atrakcjach turystycznych w Małopolsce – potrzebne informacje i wirtualne spacery

Aby pokazać zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, powstała witryna visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o bardziej i mniej znanych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak również o pokazach i wydarzeniach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych organizowanych na jego terenie. Portal prowadzony jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy na portalu? Podróżnicy organizujący pobyt w Małopolsce o razu na głównej stronie spostrzegą mapkę, na której migiem odnajdą Centra Informacji Turystycznej, hotele, pensjonaty i schroniska, a także galerie i zabytki położone w miejscowościach Małopolski. Serwis ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski też pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o wypożyczalniach pojazdów i parkingach, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Natomiast dla osób, które z najrozmaitszych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował liczne wirtualne spacery pokazujące między innymi trasy rowerowe, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO czy czar regionalnego folkloru.

Strona o atrakcjach Małopolski z myślą o zagranicznych odwiedzających

Strona visitmalopolska.pl nie zapomina także o przyjezdnych z zagranicy, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i innych górskich miejscowości. Newsy znajdujące się na stronie dostępne są zatem w języku angielskim, ale również w m.in w języku słowackim, włoskim i niemieckim, francuskim. podróżnicy z zagranicy znajdą tu spis konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych w regionie Małopolski. Niezwykle wartościowa dla obcokrajowców może być również sekcja Rozmówki, gdzie poznają kluczowe wyrażenia i sformułowania, które pomogą im porozumieć się z Polakami w różnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w czasie podróży.

Dane teleadresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Powiązane treści