Strony internetowe w sieci Usługi 

Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Chcesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie aktualizację wtyczek? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych CMS-ów. Ze względu na to, iż bez trudu można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a przy tym jest szybki, stosuje się go obecnie do projektowania sklepów internetowych oraz złożonych stron firmowych. Jednakże ten CMS może być powodem niemiłych niespodzianek, w związku z tym istotną i przydatną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o okresowej instalacji kolejnych wersji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do najświeższej wersji systemu zarządzania treścią. Często jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie nowych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie bądź ataki cyberprzestępców. Co więcej, mimo że WordPress jest niezmiernie nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z akcydentalnymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem sklepu czy strony. W związku z tym ważne jest, aby działanie to przeprowadzał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, powinno się zlecić opiekę nad stroną znawcy.

Utrzymanie WordPressa – usługa dla dużych i małych firm i freelancerów

Oferta opieki technicznej nad stroną internetową to usługa adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak małych jak i większych firm, którzy troszczą się o skuteczne oraz trwałe funkcjonowanie ich strony, a także zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest także freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony. W elementarnym pakiecie oferty znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, eliminacja następstw infekcji i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także wszelkiego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Powiązane treści