Strony internetowe w sieci Usługi 

Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Tworzenie sklepu WooCommerce - ta niezwykła oferta Cię zadowoli.

Prowadzisz firmę i chcesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – prosta personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że natychmiast pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę dano owej wtyczce, ma dużo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z użyciem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest pozyskać pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu klientów. Za sprawą instalacji dedykowanych wtyczek zwiększa się też elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zakupy m.in. za pośrednictwem Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia również analizę sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zleć ekspertom

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo oraz użycie wyłącznie koniecznych, wypróbowanych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci utworzą też blog, na którym szybko można informować odbiorców o nowych produktach oraz promocjach lub publikować opinie i rozmaite porady odnośnie oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Powiązane treści