Szkolnictwo 

Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Kluczowe wiadomości w temacie digital paintingu. Przekonaj się!

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w grach komputerowych, filmie i reklamie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci edytować zdjęcia w programach graficznych, a także rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak posługiwać się warstwami i maskami, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, filmem i animacją.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane treści