Szkolnictwo 

Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku architektonicznego?

Potrzebujesz szczegółowych informacji o kursie rysunku architektonicznego Kraków? Świetnie trafiłeś! Skieruj się tutaj.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ sporo czynników – głównie fakt, iż są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko lekcje rysunku, ale też wskazówki profesjonalistów, które pomogą przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane treści