Szkolnictwo 

Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą wakacyjnego kursu rysunku w Krakowie? Nie czekaj! Zajrzyj na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Uwielbiasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane treści