Tematyka motoryzacyjna 

Jaki kask na motocykl

Szukasz kaski motocyklowych? Sprawdź https://tinyurl.com/2n22mz4b.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz motocykl ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wyprawy – kask to obligatoryjny element garderoby każdego motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli który? / Odpowiedni kask na motor / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku dostępne są rozmaite warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa wykonana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to pierwszorzędna marka, ceniona przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym materiałom są wybitnie lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są też repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Dane teleadresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]

Powiązane treści