Tematyka motoryzacyjna 

Oświetlenie do autobusów – zamów je u krakowskiego producenta

Wszystko o producencie oświetlenia dla automotive i mobility odszukasz na https://oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to nadzwyczaj istotny element bezpiecznej jazdy pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł albo zaniedbanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie stać się przyczyną groźnej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się kolizją. Korzystanie z wysokiej klasy niezawodnych świateł jest istotne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa każdego dnia bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z polskich producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów uprzywilejowanych, agro i off-road

W zasadzie w ofercie OE Industry znaleźć można dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, tylnych oraz bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka produkuje także LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które używane są m.in. przez kierowców pojazdów off-road, specjalnych i agro. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również używane przez nieliczne służby światła niebieskie i białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które znacząco podnoszą jakość życia zawodowych kierowców spędzających sporo dni w trasie. A to zaledwie wycinek produktów OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia do autobusów

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczona kadra fachowców gotowa zrealizować zamysł kontrahenta, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, poprzez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację produktu. Co istotne, OE Industry udziela też wsparcia posprzedażowego. Za sprawą budowania kompetentnego zespołu profesjonalistów, drobiazgowych analiz potrzeb swoich kontrahentów i silnego naciskowi na kompleksowe testowanie opracowywanych produktów, OE Industry zdobyło pozycję lidera w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Dane teleadresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]

Powiązane treści