Usługi 

Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje catering do firm? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na lastrada.pl.

Sympozjum, rozmowy biznesowe bądź szkolenie – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed potrzebą zaplanowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków i napojów dla jego gości. Jeśli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Przekąski bez ryzyka pobrudzenia ubrania – o cateringu dla firm

Sympozja oraz kursy biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 7-8 godzin, w wielu przypadkach nawet przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny program wykładów, między którymi wyznaczone są średnio dwie niezbyt długie przerwy, podczas których niemożliwe jest zjedzenie sycącego posiłku w najbliższej kafeterii. Stąd tak istotne jest udostępnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą szybko zjeść w ciągu przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, także zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia dłoni i koszuli. Oferta cateringu biurowego obejmuje też użyczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważny element warsztatów biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, dają wszak uczestnikom czas na odpoczynek po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to też szansa kontaktu z innymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszym gronie problemów roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji czy płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z papierowych pojemniczków, spożywając zakupione po drodze w spożywczaku bądź własnoręcznie zrobione kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc wagę spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o komfort uczestników.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane treści