Usługi 

Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Skieruj się w to miejsce, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta lokalu na 18 urodziny w Krakowie.

Zwykle z okazji imienin, niektórych rocznic czy urodzin nie organizujemy imprez z krewnymi i znajomymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Ale zdarzają się takie ważne życiowe momenty, których odpowiednie świętowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest bezapelacyjnie ukończenie 18 roku życia, czyli tzw. “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na osiemnaste urodziny – wybierz taki z pojemną salą taneczną

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem nabywać i spożywać alkohol, głosować w wyborach, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych oraz zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jednak zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla młodych najważniejsza jest możliwość urządzenia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą jest w zasadzie kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Zatem lepszą drogą jest zamówienie sali na 18 urodziny. Częstokroć paru przyjaciół decyduje się wyprawić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, lecz w tym samym czasie pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni pyszne przekąski imprezowe. Pragniesz urządzić zabawę pod gołym niebem? Wyszukaj salę na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w ciepłe miesiące można rozstawić w nim spory namiot i wyprawić grill.

O czym jeszcze należy pamiętać organizując 18 urodziny?

Wszyscy wiedzą, iż zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają napoje alkoholowe. Należy w związku z tym koniecznie zadbać o to, by osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a wszak może ich być wiele wśród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Szałowa dekoracja sali także jest nadzwyczaj ważna, aby zaproszeni kompletnie oddali się duchowi zabawy. Zalecamy zatem postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z podanych sugestii, a także optymalnie rozstawi stoliki z posiłkami oraz napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdza się menu finger food, składające się z niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje menu nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do potrzeb oraz budżetu klienta.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane treści