Usługi 

Jak odnieść sukces na rynku pracy? Pomoże Ci coaching kariery

Szukasz korzystnej oferty coachingu kariery? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://bit.ly/2JhR2ve.

Doradztwo zawodowe umożliwia poznanie swoich silnych stron oraz spożytkowanie skrytego potencjału. Czy opłaca się zainwestować w swoje umiejętności zawodowe? Na czym polega coaching kariery?

Coaching kariery – odpowiednie przygotowanie dokumentów i szkolenia z autoprezentacji

Coaching kariery zrealizowany z kompetentnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko osobom, które dopiero zaczynają swoją karierę, ale także doświadczonym pracownikom, którzy przygotowują się do przejścia do nowej pracy, czują strach przed przemianami w sektorze zatrudnienia lub chcą przebrnąć przez przekształcenia w przedsiębiorstwu. Wykwalifikowany coach kariery wspiera na wielu płaszczyznach – pokazuje jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i z sukcesem przebrnąć rekrutację oraz jak podnieść tzw. umiejętności „miękkie” i inne kompetencje, przydatne w pracy. Doradca zawodowy zajmuje się również wsparciem w właściwym przygotowaniu dokumentów, np. Curriculum Vitae, portfolio osiągnięć lub listu motywacyjnego, tak, żeby zwracały uwagę ewentualnych pracodawców, a przez to podniosły prawdopodobieństwo, iż kandydat będzie zaproszony na rozmowę. Równie ważne jest też szkolenie z autoprezentacji – to jeden z głównych przymiotów, który wysoko sobie cenią rekruterzy.

Kto powinien skorzystać z oferty coachingu kariery?

Pragniesz poprowadzić swoją karierę zawodową tak, aby wreszcie odnieść sukces na rynku pracy? A może planujesz zmienić specjalizację, lecz nie jesteś pewny, jaka praca da Ci dobre dochody i jednocześnie radość? Coaching kariery spowoduje, iż zidentyfikujesz swoje mocne oraz słabe cechy, zaczniesz posługiwać się czające się w Tobie możliwości i osiągać sukcesy zawodowe. Profesjonalny doradca zawodowy wspomoże też kierowników wysokiego stopnia oraz innych wysoko kwalifikowanych specjalistów potrzebującym ukierunkowanych konsultacji. Przed pierwszym spotkaniem ma miejsce określenie potrzeb doradczych – to wtedy ustala się, czego oczekuje uczestnik, jakiego wsparcia potrzebuje i jaka liczba spotkań z doradcą zawodowym pozwoli dotrzeć do zamierzonego celu.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]

Powiązane treści