projektant wnętrz Kraków, projekty wnętrz mieszkań KrakówBudownictwo Usługi 

Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia także wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane treści