Logistyka i transport Usługi 

Poznaj polskiego producenta zabudów samochodowych

Branża związana z transportem wciąż się rozwija, a to z powodu globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na eksport oraz import. Jednoczenie wymaga też coraz to nowocześniejszych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na ulepszeniu procesów transportu produktów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od trzech dekad odpowiada na wymogi permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –BDF, kubaturowe oraz solo

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności użycia wózka widłowego). To również producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska, jak i jednostek specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce najwyższej klasy, pochodzące od cenionych dostawców. Doświadczenie nabyte przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers tworzenie innowacyjnych projektów na światowym poziomie, co poświadcza między innymi sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do przewozu szczególnie wymagających towarów.

Producent przyczep – serwis w w punktach ASO oraz w warsztacie w Malni

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (w firmowym warsztacie w Malni lub w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej potrzebne naprawy przeprowadzane są na obszarze krajów UE w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o asekurację konsumentów, którzy wykonują serwis na własną rękę. Części zamienne do naczep spółki są stale dostępne, co minimalizuje czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużej mierze usprawnia to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.

Powiązane treści