Usługi 

Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą przyjęcia w plenerze? Nie czekaj! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to też chrzty, „18-tki” oraz komunie. Gdy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz upichcić posiłków dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku powinniśmy zabukować odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zapewnij zaproszonym gościom zabawy właściwe warunki

Każdy typ uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka albo imieniny, w której uczestniczyć będą przede wszystkim osoby dorosłe, gościom należy zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast przyjęcia, w których sporą grupę uczestników będą stanowić małe dzieci, a więc ceremonie chrztu lub komunie, poleca się urządzić w miejscu, które prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się zbyt szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Potrawy oferowane uczestnikom także wypada dopasować do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z oferty firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o dobre menu, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w dworskiej atmosferze

Wynajęcie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, ale rzadko która oferta może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w nieomal dworskiej oprawie urządzane są w nim chrzciny, komunie oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć łącznie do 130 osób. Natomiast gdy przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia dań, poprzez ułożenie i przystrojenie stolików, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane treści