Usługi 

Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Potrzebujesz więcej wiadomości o domu weselnym? Dobrze trafiłeś! Skieruj się tu.

Ślub i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym bliscy państwa młodych i sproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten specjalny dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – postaw na wszechstronną obsługę

Szukając miejsca na wesele narzeczeni powinna uwzględnić kilka bardzo ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, by być pewnym, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, by mieli salę do tańca. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego nie będzie utrudnione. Jeżeli na uroczystość poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innym mieście, należy szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, dekoracja sali i wybranie menu. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie całościowej organizacji wesela.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z królewską oprawą

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac posiada cztery sale zdolne pomieścić ponad setkę osób. Przyjęcie można urządzić także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez mała około 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż położony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa więc dłużej aniżeli 40 minut.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane treści