Usługi 

Serwis okien wykonuj regularnie

Serwis okien PCV Warszawa - dalsze informacje o tej usłudze poznasz tu

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle działają także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]

Powiązane treści