Usługi 

Sprzątanie strychów i piwnic – nie musisz już robić tego sam!

Więcej o sprzątaniu strychów i piwnic Kraków - zajrzyj tutaj

W prawie każdym domu znajduje się piwnica oraz strych. W zdecydowanej większości przypadków miejsca te pełnią rolę składzików na różne starocie. Zwykle wszystko to, czego nie potrzebujemy, przenosimy albo do piwnicy, albo na strych. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości zacznie być nam potrzebna? W takim wypadku można postawić na pomoc profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie piwnic, a także strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co sprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi cieszące się zwiększającą się popularnością. Wybierają je ci, którzy z różnych powodów muszą posprzątać niemałą powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkie przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale nawet meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miastach, to bardzo dobry wybór, jeżeli w piwnicy bądź na strychu schowaliśmy stare kanapy, fotele, szafy czy meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest niemałym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że na ogół na terenie niedużych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie dwa razy w roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie podejmują się wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze oferują profesjonalne firmy?

Profesjonalne firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic oraz strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znajduje się także podstawienie właściwego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich prawidłową utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy firmy zatroszczą się o to, by w czasie prac wszystko przebiegło jak należy.

Dane teleadresowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]

Powiązane treści