Logistyka i transport Usługi 

Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Uzyskaj więcej informacji o parking lotnisko Kraków Balice.

Możliwość przybycia także w bardzo oddalone miejsca świata, komfort i szybkość – to nadrzędne zalety podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały niebywałe uznanie. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dostania się na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne kłopoty połączone z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, więc w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, iż po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest niezwykle ważne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja pomocy zespołu

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się także licznych udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą uzyskać pomoc obsługi parkingu w nagłych przypadkach, takich jak rozładowany akumulator czy też ubytek powietrza w oponach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane treści