Logistyka i transport Usługi 

Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Ciekawi Cię oferta parkingu Kraków Balice? Skieruj się na pandaparking.pl, aby uzyskać więcej informacji

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy postawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane treści