Budownictwo Zakupy 

Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Blachę na rąbek stojący zamówisz na www.regamet.pl.

Blachy na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się ich używać? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek stojący i sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – plusy i przeznaczenie

Blachy na rąbek perfekcyjnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dzięki czemu zyskują coraz większe grono zwolenników. Pięknie wyglądająca i trwała blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, a także na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są transportowane na teren budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Znamionują się prostym i zarazem szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe jest wytrzymałe, odporne na rdzę i bardzo dobrze współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym czy minimalistycznym).

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem wykorzystanej technologii oraz trwałości. Panele te są wytwarzane z grubej blachy pokrytej specjalną warstwą zapewniającą ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak opady czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w licznych modelach, co pozwala na dopasowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają także zredukować wydatki związane z budową – bez wątpienia ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie blachy na rąbek stojący, warto kupić ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Powiązane treści