Tematyka motoryzacyjna Zakupy 

Części do Renault – gdzie je kupić?

Jeśli chcesz kupić części do Renault Kraków, koniecznie sprawdź france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia i silnika, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne elementy.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Powiązane treści