Budownictwo Zakupy 

Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe znajdziesz na http://bit.ly/2okMPzw.

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal idealne rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry i opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane przetrwają kilkanaście lat

Drewno to naturalny materiał, który odpowiednio konserwowany przetrwa w bardzo dobrej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a wykorzystany jako fragment aranżacji wnętrza powoduje, że staje się ono bardziej intymne i ciepłe. Obecna technologia pozwala bardzo dobrze dopasować cechy drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje produkcją drzwi cechujących się gustownym designem i ogromną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się niewielkim stopniem rozszerzalności (a więc nie ulegają zniekształceniu) oraz właściwą izolacją termiczną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej warstwy dowolnym kolorem, lakierem albo bejcą powoduje, iż tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach rozmaitego rodzaju – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i domach zaprojektowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wykonane z mahoniu, sosny czy dębu, zabezpieczone lakierami wodnymi, wzory z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i mnóstwo innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie wyglądają przez długi czas.

Nowoczesne drzwi drewniane możesz zamówić także na wymiar

Pragniesz założyć w swoim biurze skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub nietypowej budowie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zlecić to zadanie wykwalifikowanym producentom, którzy oferują bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo, a także możliwość zrealizowania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do najróżniejszych życzeń klienta i przykładowo wykończyć je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, piaskowanym lub wypukłym, co zdecydowanie zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też zaopatrzone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane treści