Tematyka motoryzacyjna Zakupy 

Duża ładowność i opływowe kształty – boxy dachowe

Jeśli potrzebujesz boxów dachowych, koniecznie wejdź na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej liczby walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży istnieje wiele typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, rdzę czy uszkodzenia. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pokaźna pojemność

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport bagażu na dachu auta to wygodne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na wymiary nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Powiązane treści