Zakupy 

Końska derka – rodzaje i akcesoria dodatkowe

Jeśli chcesz kupić derkę dla konia, koniecznie sprawdź horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to specjalne okrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny oraz ochronę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można dziś kupić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych modelach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – ważne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Powiązane treści