Wyposażenie i urządzanie domu Zakupy 

Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Kup okiennice wewnętrzne shutters.

Projektując wystrój wnętrza, na ogół nie przeznacza się wiele czasu na dekorację okien. Zazwyczaj decyzja pada na tradycyjne rozwiązanie, a więc zasłony i firanki, które czasami łączone są z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno zyskujące sobie grono zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Okiennice ozdobne shutters – nowinka w naszym budownictwie

Podstawowym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych ruszają się, a więc można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od kaprysu lokatorów. Wykonuje się je z drewna, z płyt MDF, a także PCV. Shuttersy instaluje się w głównej mierze na oknach, jednak jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach lub w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w polskim budownictwie widuje się nadal stosunkowo rzadko, ale większa część z nas zapewne przyjrzała się im na ekranie telewizora lub w kinie, bowiem te okiennice są często stosowane na obszarach z ciepłym klimatem, czyli w Australii i RPA.

Ozdobne okiennice typu shutters nadają wnętrzom bardzo ciekawy wygląd

Prócz tego, że shuttersy okiennice wewnętrzne shutters rewelacyjnie się prezentują, mają one także przydatne funkcje. Przy ich użyciu można kontrolować wykorzystanie padającego światła: latem hamować kumulowanie się nadmiaru ciepła w domu, a zimą – utrzymać je przez dłuższy czas. Shuttersy świetnie komponują się z rozmaitymi stylami aranżacyjnymi i nie ma zwykle problemów, by umieścić je na większości ram okiennych. Produkuje oraz montuje się je na zamówienie, co powoduje, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niesłychanie szykowny wygląd, w wyniku czego zwiększają wartość domu. Trzeba także uwydatnić, że shuttersy reguluje się bez pomocy sznurów, co rodzice ciekawskich dzieci oraz posiadacze zwierzaków, które mogłyby wplątać się dyndające łańcuszki, uznają na pewno za dodatkowy plus.

Dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Powiązane treści