balon do wina, baniak do wina, gąsior do winaZakupy 

Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako pomysłowy podarunek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy szczegół balon na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane treści