Zakupy 

Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Znajdź etykiety na wódkę weselną.

Obyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na urodziny, wesele czy osiemnastkę. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli inni zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety butelki – podziękuj przybyłym gościom

Na weselu trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale również przyjęło się, że nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może również stać się w fajną pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o miejscu i dniu ślubu, imionach nowożeńców bądź podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można zamówić w różnych wzorach oraz kolorystyce, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub przyjęciu imieninowym.

Personalizowane etykiety na butelki – udekoruj swoje trunki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można oznaczać butelki z domowej piwniczki. Jeśli przetwarzasz własne wina, soki czy nalewki i dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi przy przeróżnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Oprócz tego butelki można także oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane treści