Zakupy Żywność 

Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Jeśli chcesz zamówić kapsułki Lavazza A Modo Mio, powinieneś odwiedzić tę stronę

Przedsiębiorstw wytwarzających kawę są setki, jednak Lavazza nieustannie pozostaje na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż historia firmy Lavazza miała swój początek w końcu XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył niewielki sklep, w którym przetwarzano ziarna kawy i wyrabiano ich oryginalne kompozycje. Podbiły one błyskawicznie serca obywateli Turynu. Wiek później firma Lavazza wciąż zachwyca aromatem swoich kaw, wytyczając standardy również w obszarze kaw w kapsułkach.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można nabyć ich zamienniki

Jednymi z często kupowanych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą przygotowanie pysznej, aromatycznej kawy trwa dosłownie moment. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak używać tylko z kapsułek produkowanych przez tę firmę. Dzisiaj w sklepach spotkać można sporo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale tak samo wyróżnia je głęboki smak.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Bardzo dużo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się dystrybucją kapsułek z kawą do wielu popularnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą kompozycją arabiki (Lussuria), jej połączeniem z robustą (Padova Cremoso czy Cremoso Invidia), jak również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), czekolady (Mokaccino) oraz orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Powiązane treści