Zakupy 

Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Słój z kranem kupisz na superbutelki.pl.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, kompotów, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane treści