Dbanie o zdrowie Zakupy 

Wygodna i lekka przyłbica ochronna Vitberg Mini Shield

Zamów maseczkę wielorazową na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia COVID-19, która opanowała cały glob, nieodwołalnie odmieniła nasze życie oraz kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego narzucają konieczność używania różnych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do przychodni czy kina, gdzie przeważnie napotykamy większe tłum ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na ustach i nosie maseczkę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeśli ciężko nam się oddycha w popularnej maseczce z tkaniny?

Ochronna przyłbica – trwała i lekka

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z tkaniny są nieporęczne i mają problemy z oddychaniem w trakcie ich używania, powinny zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed stycznością z wirusem identycznie jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania nos i usta, ale w tym samym czasie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej podstawowymi zaletami są wytrzymałość, wygoda i nieznaczna waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z materiałów, za sprawą których może być używana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po założeniu można oczyścić, a samą całość można także czyścić ręcznie (do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Kto może zakładać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby starsze, chorujące na astmę, starsze oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield marki Vitberg nie krępuje ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez parę godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach, co z pewnością docenią ludzie młodzi.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane treści