Budownictwo Zakupy 

Wyposażenie firm budowlanych – o kontenerach na gruz i złom

Więcej o kontenerach stalowych.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontener na gruz – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo typów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na budowach nierzadko stosowane są także kontenery do transportu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Powiązane treści